BSK Media

Pozycjonowanie Wizytówek i Stron Internetowych - SEO

Pozycjonowanie wizytówek i stron internetowych SEO to proces optymalizacji treści online w celu poprawy ich widoczności w wynikach wyszukiwarek. Kluczowym celem jest zdobycie lepszej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania, co z kolei przyciąga więcej potencjalnych klientów.

Opis

Oferujemy kompleksowe usługi pozycjonowania wizytówek i stron internetowych SEO, aby maksymalnie zwiększyć widoczność Twojej firmy w sieci. Nasz zespół specjalistów skupia się na optymalizacji kluczowych elementów, takich jak słowa kluczowe, struktura strony, oraz budowanie wartościowych linków, aby poprawić pozycję Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki naszym starannie dostosowanym strategiom SEO, zyskasz przewagę nad konkurencją, zwiększając tym samym szanse na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów. Inwestując w nasze usługi, inwestujesz w skuteczny rozwój online Twojej firmy.


Przed przystąpieniem do pozycjonowania SEO sprawdzimy Twoją stronę internetową, aby usunąć ewentualne błędy i problemy, co pozwoli na skuteczniejszą optymalizację oraz podniesienie jakości użytkowej witryny dla odwiedzających.

Przygotujemy treść zoptymalizowaną pod względem SEO, która pomoże szybciej uzyskać dobre wyniki. Stworzymy nowe artykuły, poprowadzimy bloga, natchniemy duchem Twoją stronę.

Zajmiemy się optymalizacją strony internetowej, aby spełniała wymagania SEO bez konieczności angażowania innej firmy. Poprawimy aspekty techniczne strony, takie jak szybkość ładowania, mobilność i czytelność kodu, aby zwiększyć przyjazność dla użytkowników i algorytmów wyszukiwarek.

Otrzymasz dostęp do narzędzia monitorującego pozycje słów kluczowych, dla których prowadzimy działania SEO. 

Aktywnie pracujemy nad zdobywaniem wartościowych i naturalnych linków prowadzących do strony, co zwiększa jej wiarygodność w oczach wyszukiwarek.

Analizujemy i wybieramy najbardziej odpowiednie słowa kluczowe dla branży i treści, które mają przyciągać uwagę docelowej grupy odbiorców.

Optymalizacja SEO to kompleksowy proces, który obejmuje audyt, dostosowanie treści, usprawnienia techniczne i budowanie linków, mający na celu poprawę widoczności strony w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenie jej skuteczności marketingowej.

Otrzymaj ofertę

Otrzymaj spersonalizowaną ofertę dotyczącą usługi.

Od czego zaczniemy?

Jak wygląda pozycjonowanie?

Krok 1

Audyt

Dokonamy audytu Twojej strony i określimy właściwą strategie działania.

Krok 2

Optymalizacja

Eliminujemy błędy na stronie internetowej i dostosujemy ją do wymogów SEO.

Krok 3

Budowa treści SEO

Zadbany o odpowiednio zoptymalizowane treści wyświetlane na witrynie lub stronach zewnętrznych linkujących do naszej.

Ostatni krok

Raportowanie

Na bieżąco będziemy dokonywać raportów z postępów prac, abyś mógł obserwować efekty na żywo.

Dlaczego my?

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarki Google umożliwia dotarcie do aktywnych poszukiwaczy rozwiązań online, zwłaszcza że ponad 95% polskich internautów korzysta z tej platformy jako swojego pierwszego źródła informacji. Nieobecność witryny w wynikach wyszukiwania Google dla kluczowych słów związanych z ofertą firmy bezpośrednio wpływa na jej dochody. Dlatego inwestowanie w pozycjonowanie nie tylko przyczynia się do zwiększenia widoczności w wyszukiwarce i Mapach Google, ale także generuje większy ruch potencjalnych klientów z okolicy, poszerza zakres słów kluczowych, na które firma jest widoczna, co ostatecznie przekłada się na zdobycie nowych klientów i wzrost sprzedaży stacjonarnej.

Zwiększona widoczność Twojej firmy w wyszukiwarce Google

Wzrost widoczności Twojej firmy w wyszukiwarce Google pozwoli dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, zwiększając tym samym jej rozpoznawalność online.

Zwiększona widoczność wizytówki Twojej firmy w Mapach Google

Zwiększona widoczność wizytówki Twojej firmy w Mapach Google przyczyni się do skutecznego pozyskiwania lokalnych klientów, umacniając jej obecność i ułatwiając potencjalnym klientom odnalezienie Twoich usług czy produktów.

Większy ruch na Stronie Internetowej potencjalnych klientów z Twojej okolicy

Większy ruch na stronie internetowej potencjalnych klientów z Twojej okolicy pozwala na skuteczniejsze angażowanie lokalnej społeczności, stwarzając możliwość zbliższego kontaktu z ofertą firmy i zwiększając szanse na konwersje.

Pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży stacjonarnej

Pozyskanie nowych klientów poprzez skuteczne pozycjonowanie strony internetowej przekłada się na realny wzrost sprzedaży stacjonarnej, umacniając jednocześnie obecność firmy na rynku i zwiększając jej atrakcyjność dla lokalnej klienteli.

To warto wiedzieć

Pytania i odpowiedzi

Praca związana z pozycjonowaniem strony internetowej polega na wywindowanie strony internetowej na możliwie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. W tym celu wykonuje się wiele prac związanych z optymalizacją SEO strony internetowej, jej kodu i treści oraz zadbanie o odpowiednią ekspozycje witryny na zewnętrznych stronach internetowych (tzw. link building).

Praca nad pozycjonowaniem witryny internetowej to proces długotrwały, ale przynoszący wiele korzyści w postaci poprawy widoczności firmy w Google oraz zwiększenia ruchu użytkowników na stronie www.

Linki zewnętrzne to linki prowadzące do Twojej witryny internetowej umieszczane na innych (zewnętrznych) stronach www. Podczas pozycjonowania pozyskiwanie linków zewnętrznych jest bardzo istotne. Szczególnie ważne jest podczas budowania bazy linków, aby były dobrej jakości i umieszczone na stronach możliwie jak najbardziej powiązanych tematycznie z witryną pozycjonowaną.

W naszej usłudze nie ograniczamy się do konkretnego liczbowego limitu treści SEO. Naszym celem jest dostarczenie treści w taki sposób, aby zawsze osiągnąć 100% efektywności i zadowolić klienta. Nasze podejście opiera się na indywidualnych potrzebach klienta oraz analizie rynku i konkurencji. Dostosowujemy ilość treści do specyfiki branży i celów klienta, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie optymalizacji treści pod kątem SEO.

Pozycjonowanie to szereg działań związanych z poprawą widoczności strony internetowej lub wizytówki firmy w wyszukiwarce Google na konkretne słowa kluczowe związane z firmą, lub jej ofertą.

Najczęściej rozróżniamy 3 typy pozycjonowania:

 • pozycjonowanie lokalne,
 • pozycjonowanie ogólnokrajowe,
 • pozycjonowanie sklepu internetowego

Frazy kluczowe lub inaczej słowa kluczowe, to zestaw zapytań wpisywanych w Google na jakie mamy pozycjonować stronę internetową w wyszukiwarce. 

Przykład:

"salon fryzjerski Łódź" lub "pomoc drogowa"

Koszty związane z pozycjonowanie strony www lub sklepu internetowego zależą m.in. od:

 • branży,
 • jakości strony internetowej, która będzie pozycjonowana,
 • konkurencyjności wybranych słów kluczowych i ich ilości,

Zazwyczaj miesięczny koszt pozycjonowania witryny internetowej na lokalnym rynku to koszt ok. 500-700 zł. Przy pozycjonowaniu ogólnokrajowych na średnio konkurencyjnym rynku możemy mówić o miesięcznych kosztach na poziomie 1000-2000 zł. W przypadku pozycjonowania sklepu internetowego o szerokiej ofercie produktów i dużej konkurencji koszty mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Przede wszystkim musimy sprawdzić jak wygląda obecny stan ogólny naszej strony www lub sklepu internetowego. W tym celu należy  sprawdzić m.in.:

 • stan techniczny (czy nie wyświetlają się błędy itp.)
 • szybkość działania strony (również w wersji mobilnej),
 • jakość treści (czy są unikalne teksty na każdej podstronie, czy grafiki mają opisy SEO itp.),
 • struktura nagłówków H (czy jest odpowiednio zastosowana),
 • tytuły podstron (czy są odpowiednie i zawierają słowa kluczowe),
 • poprawność indeksowania strony w Google (czy strona jest widoczna w wyszukiwarce Google)

 

Jeżeli sprawdzimy ogólny stan naszej witryny internetowej, to należy sprawdzić obecną widoczność strony w Google, aby móc oszacować na jakie słowa kluczowe moglibyśmy poprawić jej pozycje. Do tego celu przydatne będą zewnętrzne narzędzia (duża część jest płatna) lub bezpłatne narzędzie Google Search Console.

Gdy wybierzemy słowa kluczowe na jakie chcemy poprawić pozycje strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google należy zaplanować prace m.in.:

 • usunąć błędy znajdujące się na stronie, które mogą negatywnie wpływać na pozycjonowanie,
 • zoptymalizować treści, grafiki i szybkość strony według wytycznych SEO,
 • przygotować świeże treści SEO,
 • zadbać o poprawną indeksacje strony w wyszukiwarce Google,
 • pozyskać linki zewnętrzne, a także zadbać o wewnętrzne linkowanie.

 

Pamiętaj, że praca związana z pozycjonowanie strony internetowej nie przynosi rezultatów od razu. Na wyniki będzie trzeba poczekać nawet kilka miesięcy, aż Google odnotuje wprowadzone zmiany i wprowadzi korekty w swoich rankingach. Mim wszystko prace musimy prowadzić w sposób ciągły i systematyczny. 

Pozycjonowanie strony internetowej jest określane jako stosunkowo tania forma promocji firmy w internecie. Dlaczego? Osiągając wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na odpowiednie słowa kluczowe możemy zapewnić duży ruch użytkowników na stronie internetowej zainteresowanych naszą ofertą - a to bardzo często przekłada się na większą liczbę klientów. 

Dla przykładu inwestując w reklamę w lokalnej gazecie nie mamy pewności ile osób zapozna się z naszym ogłoszeniem i czy będą w danej chwili zainteresowani. Z wyszukiwarki Google zazwyczaj korzystają osoby, gdy aktywnie szukają konkretnego produktu lub usługi, a to sprawia, że docieramy z ofertą do potencjalnych klientów.

Dodatkowo pozycjonowanie ma tę przewagę nad płatną reklamą w internecie, że tutaj nie płacimy za każde kliknięcie w naszą reklamę. Wypozycjonowanie strony internetowej tylko na jedno słowo kluczowe może przynieść nam nawet kilkaset kliknięć tygodniowo, za które w przypadku płatnej reklamy musielibyśmy zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.

Dlatego warto inwestować w pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google, ponieważ jest to najskuteczniejsza i najbardziej opłacalna forma pozyskiwania klientów w internecie.

Cennik Pozycjonowania Wizytówek i Stron Internetowych - SEO

Pozycjonowanie Wizytówki

600 netto / miesięcznie
 • Nielimitowana liczba fraz!
 • Strategia pozycjonowania
 • Zaawansowany audyt SEO/SXO
 • Pełna optymalizacja Data Driven
 • Wdrożenie optymalizacji
 • Pozyskiwanie linków
 • Pełna analityka
 • Copywriting bez limitu znaków
 • Raport działań i efektów

Pozycjonowanie Strony Internetowej

600 netto / miesięcznie
 • Nielimitowana liczba fraz!
 • Strategia pozycjonowania
 • Zaawansowany audyt SEO/SXO
 • Pełna optymalizacja Data Driven
 • Wdrożenie optymalizacji
 • Pozyskiwanie linków
 • Pełna analityka
 • Copywriting bez limitu znaków
 • Raport działań i efektów
 • Prowadzenie bloga + newslettera

Pozycjonowanie Wizytówki + Strony Internetowej

1000 netto / miesięcznie
 • Nielimitowana liczba fraz!
 • Strategia pozycjonowania
 • Zaawansowany audyt SEO/SXO
 • Pełna optymalizacja Data Driven
 • Wdrożenie optymalizacji
 • Pozyskiwanie linków
 • Pełna analityka
 • Copywriting bez limitu znaków
 • Raport działań i efektów
 • Prowadzenie bloga + newslettera

Razem stwórzmy coś wyjątkowego.